Menu witryny
Migatronic
Przecinarki plazmowe
Mechanizacja spawania
Półautomaty MIG/MAG
Urządzenia TIG - DC
Urządzenia TIG - AC/DC
Spawarki MMA
Wentylacja/Filtrowentylacja
Materiały spawalnicze
Ochrona osobista
Kontakt
Urządzenia SPARTUS
Partnerzy

 

synergiczne PULSE
Sigma Galaxy Drukuj Poleć znajomemu

Sigma Galaxy – prostota i najnowocześniejsza technologia

Logo Migatronic

Sigma Galaxy –  to nowa jakość w technologii spawalniczej. Ta nowoczesna spawarka samodzielnie optymalizuje się i pozwala spawaczowi skupić się na wykonywaniu dobrej spoiny.

SIGMA Galaxy 300/400/500 - nowe pokolenie półautomatów spawalniczych MIG/MAG wyposażone min. w:

  •  Inteligentny cyfrowy panel sterowani,
  •  Inteligentna Kontrola Łuku IAC,
  •  Sterowania Zadaniami MJC,
  •  Inteligentna Kontrola Gazu IGC®.

 

 

 

  

IGC
Sigma Galaxy

Sigma Galaxy  PDF

  
Czytaj całość
 
Sigma 2 Drukuj Poleć znajomemu

Sigma2nowa generacja spawarek do zaawansowanego spawania metodą MIG/MAG

Logo Migatronic

 
Sigma2

Sigma2  PDF

Nowa generacja spawarek Migatronic - Sigma2 jest kolejnym pokoleniem popularnej linii źródeł spawalniczych Sigma z maksymalną mocą wyjściową 300, 400 lub 500 A.

Opcjonalnie wyposażone w IGC® - innowacyjną funkcję zapewniającą synergiczny przepływ gazu dzięki której osiągamy duże oszczędności.

Sigma2 500 zawiera funkcję żłobienia oraz programy PowerArcTM, umożliwiające pełną penetrację w wykonywaniu spawów pachwinowych i spoin doczołowych w stali niskowęglowej i nierdzewnej.

Czytaj całość
 
Genesis 282/352/503 PME Drukuj Poleć znajomemu

Genesis 282/352/503 PME - synergiczny invertor spawalniczy

Logo Selco

Ciągła ewolucja metod spawania prądem pulsującym w połączeniu z zaawansowaną technologią źródeł prądu Selco pozwoliła zaprojektować półautomaty
Genesis 282/352/503 PME.

Półautomaty spawalnicze Genesis 282/352/503 serii PME dają możliwość wykorzystania pulsacji podczas spawania, a co za tym idzie lepszą kontrolę nad procesem spawania w połączeniu z mniejszą ilością ciepłą wprowadzonego do materiału spawanego.

Możliwe jest spawanie stali węglowej i nierdzewnej, aluminium oraz stopów niskotopliwych, a spoina wyróżnia się wyjątkowo wysoką estetyką, porównywalną z wynikami spawania metodą TIG.

Inwertorowe półautomaty spawalnicze serii PME to źródła wykorzystujące w pełni sterowanie  synergiczne, łączą przemyślaną konstrukcje, nowoczesne i niezawodne podzespoły, programy synergiczne tak aby sprostać wymaganiom użytkowników i zapewnić doskonałe parametry spawania: elektrodą otuloną (MMA), TIG DC z zajarzeniem kontaktowym, MIG/MAG, MIG prądem pulsującym i MIG programami synergicznymi, jak również żłobienia elektropowietrznego.


Są to potężne, potężne oczywiście w rozumieniu mocy jaką dysponują, źródła prądu o stałych parametrach pracy i niezwykle precyzyjnej reakcji dynamicznej, zapewniającej stabilne, precyzyjne i pozbawione odprysków zajarzenie łuku za każdym razem.

 

Genesis 503 PME

 

Genesis 503 PME  PDF

Czytaj całość
 
Genesis 400 MSE Drukuj Poleć znajomemu

Genesis 400 MSE - synergiczny invertor spawalniczy

Logo Selco

Genesis 400 MSE to wyrafinowana konstrukcja i dostępność specjalnych programów synergicznych dla każdego materiału, pozwala z łatwością uzyskiwać w pełni profesjonalne wyniki spawania elektrodą otuloną MMA, MIG/MAG oraz daje możliwości żłobienia elektropowietrznego.

Półautomaty spawalnicze serii Genesis 400 MSE wyposażono w źródła prądu, gwarantujące uzyskanie precyzyjnych, wysokiej jakości spoin z każdym rodzajem i grubością materiału i każdą metodą.

Źródło prądu Genesis 400 MSE wyróżnia się niezwykle wysoką mocą, co gwarantuje stabilną i nieprzerwaną pracę nawet w ekstremalnych warunkach.
 
Dynamiczna kontrola łuku z wykorzystaniem zaawansowanych mikroprocesorów gwarantuje idealne zajarzenie i stabilność łuku w każdych warunkach pracy, zapewniając tym samym wyjątkowe wyniki.
 
Inwertorowe źródła spawalnicze serii Genesis MSE stanowią syntezę zaawansowanych rozwiązań technicznych, niezawodności  i doświadczenia firmy Selco.

 

Genesis 400 MSE

Genesis 400 MSE  PDF

Czytaj całość
 
Pro Evolution Drukuj Poleć znajomemu

Kemppi Pro Evolution - inteligentny sprzęt dla profesjonalistów

Logo Kemppi

Kemppi Pro Evolution stanowi modułowy system spawalniczy ze sterowaniem cyfrowym, przeznaczony do profesjonalnego spawania MIG/MAG, TIG i MMA.

W skład systemu wchodzą wzajemnie kompatybilne i wielozadaniowe elementy, dające się ze sobą łączyć w optymalne zestawy, odpowiednie do stosowania w różnych warunkach.

Kemppi Pro Evolution to urządzenie spawalnicze zapewniające opłacalność, oszczędną produkcję i najwyższą jakość.

Pro Evolution to najnowocześniejszy z systemów spawalniczych Kemppi.

Dzięki swojej modułowej budowie i bogatym funkcjom zadawania parametrów jest to najbardziej wszechstronny system spawalniczy na rynku.

Kemppi Pro Evolution

Pro Evolition 4200W   PDF

Czytaj całość
 

 
     
 
© Promis s.c.- urządzenia i materiały spawalnicze, technologie, profesjonalny serwis spawarek.