Menu witryny
Migatronic
Promocje !!!
Przecinarki plazmowe
Mechanizacja spawania
Półautomaty MIG/MAG
Urządzenia TIG - DC
Urządzenia TIG - AC/DC
Spawarki MMA
Wentylacja/Filtrowentylacja
Materiały spawalnicze
Ochrona osobista
Kontakt
Napisz do nas
Urządzenia SPARTUS
Partnerzy

 
Popularne

Genesis 400 MSE Drukuj Poleć znajomemu

Genesis 400 MSE - synergiczny invertor spawalniczy

Logo Selco

Genesis 400 MSE to wyrafinowana konstrukcja i dostępność specjalnych programów synergicznych dla każdego materiału, pozwala z łatwością uzyskiwać w pełni profesjonalne wyniki spawania elektrodą otuloną MMA, MIG/MAG oraz daje możliwości żłobienia elektropowietrznego.

Półautomaty spawalnicze serii Genesis 400 MSE wyposażono w źródła prądu, gwarantujące uzyskanie precyzyjnych, wysokiej jakości spoin z każdym rodzajem i grubością materiału i każdą metodą.

Źródło prądu Genesis 400 MSE wyróżnia się niezwykle wysoką mocą, co gwarantuje stabilną i nieprzerwaną pracę nawet w ekstremalnych warunkach.
 
Dynamiczna kontrola łuku z wykorzystaniem zaawansowanych mikroprocesorów gwarantuje idealne zajarzenie i stabilność łuku w każdych warunkach pracy, zapewniając tym samym wyjątkowe wyniki.
 
Inwertorowe źródła spawalnicze serii Genesis MSE stanowią syntezę zaawansowanych rozwiązań technicznych, niezawodności  i doświadczenia firmy Selco.

 

Genesis 400 MSE

Genesis 400 MSE  PDF

Podajnik WF 109s

Podajnik drutu WF 109s wyposażono w sterowanie mikroprocesorowe, co gwarantuje bezpieczeństwo, pełną kontrole nad wszystkimi funkcjami i możliwość swobodnej komunikacji miedzy podzespołami.

Podajnik wyposażony jest w opracowany przez Selco 4-rolkowy mechanizm podający.

Pracą podajnika steruje kontroler optyczny, a całość wykonano z nowoczesnych materiałów, pozwalających całkowicie odizolować mechanizm podający od reszty podajnika.

Miniaturowe podajniki drutu WF 110s wyróżniają się niezwykle małymi rozmiarami (15x46x30,5 cm), są łatwe w przenoszeniu (urządzenie waży zaledwie 8,5 kg) i zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wymaganiach prac budowlanych i stoczniowych.

 

Sterowanie procesem spawania umożliwia cyfrowy panel sterujący, zapewniający łatwą regulację i maksymalną elastyczność, z możliwością zapamiętywania stworzonych przez użytkownika programów spawania.

Programy synergiczne pozwalają w niezwykle prosty sposób dobierać optymalne nastawienia parametrów. Wystarczy tylko na podstawie rodzaju materiału, rodzaju gazu i grubości drutu wybrać najlepiej pasujący program z tabeli krzywych synergicznych, a następnie ustawić odpowiednią wartość tylko jednego z nastepujących parametrów: grubości materiału, natężenia prądu spawania lub prędkości podawania drutu.

Panel sterujący urządzeń serii Genesis MSE

Interfejs daje możliwości podłaczenia do systemu układów zdalnego sterowania, takich jak RC 200  i RC 100, które opracowano jako kompletne rozwiązanie pod wzgledem zakresu dostepnych parametrów i funkcji.

  
Układ chłodzenia WU 21 jest sterowany przez źródło prądu za pośrednictwem prostego złącza i wyposażony w zabezpieczenie, które wyłącza urządzenie w przypadku braku płynu.
Chłodnica WU 21